Menu
Poslechněte si jednu z našich reklam a využijte jedinečnou příležitost na bezplatný odvoz bioodpadu !!!

Jaké služby poskytujeme a pro koho?
  Drcení zbytků je prováděno pomocí drtícího vozu na sběrném místě, nebo v případě většího množství na místě vzniku. Pro sběr a svoz je využito svozové vozidlo s nosičem kontejnerů a hydraulickým jeřábem a vozidlo s hákovým nosičem komtejnerů.


Lesní společnosti
 Poskytujeme službu drcení odpadního dřeva, klestu, odpadů z pilařských a dřevařských provozů, likvidace starých oplocenek.


Obce a odpadkářské firmy
 Staráme se o údržbu zeleně, parkové a sadovnické úpravy, nádoby na bioodpad, svoz biologicky rozložitelného odpadu, vymývání popelnicových nádob, drcení větví, vánočních stromků a průklestu, mulčovací a rekultivační materiály, mulčování příkopů, zimní údržba cest.


Stavební společnosti
 Likvidace stavebního dřeva, drcení krovů, palet, podlážek, atd.., práce manipulátorem, odstranění náletových dřevin při ZTV, dodávka a odběr ornice, rozprostření ornice, práce rotavátorem, kompletní zpracování půdy, včetně osetí a osázení.


Technické služby
 Zabezpečení materiálu pro rekultivace skládek, drcení větví, dřevního odpadu, drcení odpadu pro snížení objemu skládky, velkoobjemové kontejnery pro sběrné dvory, nádoby na sběr bioodpadů, včetně zajištění likvidace BRO


Veřejnost
 Přijímání biologicky rozložitelných odpadů a biologicky rozložitelných komunálních odpadů. Dále v rámci našich služeb nabízíme rozvoz kompostu.Kontakt
Tel.: 724 440 360 (objednávky s dopravou)
Tel.: 702 008 262

e-mail:
info@kompostarnamyto.cz


Sídlo
Kompostárna Mýto s.r.o.
Za Dráhou 680
Mýto, 338 05
IC: 291 08 179

Otevírací doba:

letní období
(duben - říjen)
Po - Pá: 7:00 - 17:00
So: 7:00 - 11:00

zimní období
(listopad - březen)
Po - Pá: 7:00 - 16:00
polední přestávka:
11:00 - 12:00
Aktualizace webu
5.4.2016


www.kompostarnamyto.cz   |   Copyright © 2012